Joukkue / linkki Yhteyshenkilö(t) Sähköpostiosoite Puhelinnro
Miehet  Ando Gunnarsson  
Naiset (harraste)  Maija Sivonen  maija75@gmail.com  040 508 8666
Naiset  Maija Sivonen  maija75@gmail.com  040 508 8666
F/T02-03  Miia Westerberg  miiawesterberg@hotmail.com  050 542 1829
F/T 04-05  Karoliina Hultin  karoliina_hultin@hotmail.com  040 570 9777
F/T 06-07  Agneta Ahrenberg    050 582 1350
P01  Carola Grönholm  carmatia@kolumbus.fi  040 568 6392
P02-03  –  lopetettu / avslutad 10/2016  xxx xxx xxxx
P04  Risto Vehmas  risto.vehmas@gmail.com  050 559 6401
P05  Juha Kainulainen  juha.m.kainulainen@gmail.com  050 362 0367
P06  Susanna Falcon  susanna.falcon@gmail.com  040 720 6875
P07  Mika Laru  mika.laru@gmail.com  050 368 1765
P08  Kimmo Lassander  kimmo.lassander@gmail.com  040 5757 289
P09  Leena Kankaanpää  leena.kankaanpaa@gmail.com  040 768 2414
P10  Agneta Ahrenberg    050 582 1350
Nappulaliiga  Agneta Ahrenberg    050 582 1350
Futsal 02/03  –  lopetettu / avslutad 10/2016  

Joukkueet on tarkoitettu kaikille lajista kiinnostuneille ja mukaan mahtuu aina, joten tule ihmeessä innolla mukaan. Joukkueet harjoittelevat 1-3 kertaan viikossa sekä osallistuvat turnauksiin ja sarjapeleihinkin. Silloin tällöin järjestetään myös harjoituspelejä muiden lähiseudun joukkueiden kanssa.

Kuinka sitten tulen mukaan?

Mukaan voit tulla ilmoittautumalla joukkueen valmentajalle tai JoJolle ja tulemalla mukaan harjoituksiin. Ensimmäisiin harjoituksiin tarvitset mukaan liikuntavarustuksen pelikenkineen (lenkkitossut käyvät hyvin aluksi). Myös juomapullo on hyvä olla mukana, sillä treeneissä tulee yleensä hiki!

Yhteystietolomake olisi hyvä täyttää kun saavut ensimmäisen kerran treeneihin, lomake löytyy täältä